Адвокат | Мажеру Інна Олександрівна
RU | UA | EN

Адвокат Мажеру Інна Олександрівна

У 1989 році закінчила Харківський юридичний інститут ім. Ф. Дзержинського (нині - Харківська юридична академія ім. Я. Мудрого).

Юридичний стаж з 1983 р. Працювала судовим виконавцем, юрисконсультом.

З 1993 року займаюсь адвокатською діяльністю.

18.04.1994 року прийняла присягу адвоката та отримала Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 222, видане на підставі рішення Запорізької (обласної) кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 15.04.1994 р.

19.02.2003 року Одеською обласною кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури видано Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 1136 нового зразка.

Після набрання чинності Законом України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" від 05.07.2012 р. № 5076-VI здійснюю адвокатську діяльність індивідуально (ст. 13 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність").

Моя спеціалізація:

Кримінальне право: представництво свідків, потерпілих, цивільних позивачів, цивільних відповідачів.

Захист підозрюваних, обвинувачених (підсудних) у вчиненні злочинів у сфері господарської діяльності (розділ VII КК України), злочинів проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина (розділ V КК України), злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту, злочинів у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж (розділ XVI КК України), злочинів у сфері службової діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг (розділ XVI КК України).

Цивільне право (в тому числі захист права власності, кредитні правовідносини, стягнення боргу, відшкодування збитків, спадкове право): консультації, складання процесуальних документів будь-якої складності представництво юридичних осіб в судах та правоохоронних органах, усі законні способи захисту порушених прав.

Сімейне право: розлучення, аліменти, поділ майна, визначення місця проживання дітей. Консультації, складання процесуальних документів будь-якої складності, представництво в судах, державних та правоохоронних органах.

Митне право: представництво по справах про порушення митних правил.

Господарське право: консультації, складання процесуальних документів будь-якої складності і представництво юридичних осіб в судах і правоохоронних органах.

Абонентське юридичне обслуговування юридичних та фізичних осіб на постійній основі. Послуги з юридичного супроводу угод.

При виборі клієнта керуюсь морально-етичними нормами.

Необхідною умовою укладання договору про надання правової допомоги є однакове розуміння адвокатом і клієнтом повноважень адвоката.

˄